خانه معلم
مدل مانتوی تابستونی , لباس بافتنی دخترانه , پیراهن بلند دخترانه , دانلود عکس بازیگران زن هالیوودی , دانلود برطبل شادانه بکوب , دانلود آهنگ شهاب مظفری , عکس های پسرودختری نغمه , صبح بخیر بی معرفت , عکس همسر امیر غفور , عکس از پیکان جدید 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
در پنجمین روز ثبت نام داوطلبان مجلس هشتم، سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری و جهانبخش خانجانی سخنگوی سابق وزارت کشور در انتخابات 24 اسفند ثبت نام کردند.

به گزارش مهر مستقر در ستاد انتخابات کشور ، سید کمال سجادی که برای ثبت نام در انتخابات مجلس هشتم در ستاد انتخابات کشور حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران گفت: از حوزه انتخابیه تهران در انتخابات مجلس هشتم شرکت می کند.

وی افزود: کاندیدای فهرست جبهه پیروان خط امام و رهبری است اما اطلاعی ندارد که در لیست جبهه متحد هم قرار دارد یا خیر.

سجادی با بیان اینکه تلاش می کنیم در راستای فرمایش رهبر معظم انقلاب که امسال را سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی نامیدند وحدت اصولگرایان را محقق سازیم ، افزود: مدل 6+ 5 نیز در همین راستا شکل گرفت.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری  مشارکت حداکثری مردم را در انتخابات از دغدغه های اصلی اصولگرایان بر شمرد و ادامه داد: مشارکت مردم در انتخابات موجب تحکیم و تقویت مشروعیت نظام می شود و تلاش می کنیم با برنامه های و شعارهای مشخص امید به آینده را در مردم ارتقا بخشیم و نیازهای اساسی آنها را مورد توجه قرار دهیم .

سجادی تاکید کرد: مجلس هشتم باید مجلسی در شان نظام جمهوری اسلامی ایران باشد و از نیرومندی ، قوت کارشناسی و کارآمدی برخوردار باشد و بتواند به وظایف تقنینی و نظارتی خود و همچنین در راس امور بودند جامه عمل بپوشانند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد: تلاش می کنیم از نمایندگان اصولگرا از مدیران و کارشناسان ارشد باشند و از فهم ، عقل ، دانش و تجربه در حد جامع و مانع برخوردار باشند.

وی همچنین گفت: تلاش ما این است که اصولگرایانی وارد مجلس هشتم  شوند که برنامه های ساختار سیتز و یا هنجار شکنی ارائه ندهند.

سجادی همچنین در خصوص شعار جبهه متحد اصولگرایان تصریح کرد: در نظر داریم شعاری ساده و مطابق با نیازهای اصیل و اساسی مردم را در انتخابات ارائه دهیم  تا امیدی به آینده و ارزشگرایی را در مردم ارتقا بخشد.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری خاطرنشان کرد: هنوز شعار جبهه متحد اصولگرایان نهایی نشده استو

وی همچنین درباره فهرست جبهه متحد و تعیین سرلیست یا سرلیست ها اظهار داشت: فهرست باید به گونه ای تنظیم شود که مردم وقتی به آن می نگرنند رای دادن برای آنان آسان باشد و همچنین اولویت ها مد نظر قرار بگیرد.

این فعال سیاسی متذکر شد: دغدغه جبهه متحد تعیین سرلیست نیست و اغلب اصولگرایان چهره هایی هستند که از شایستگی برخوردارند اما بالاخره افرادی در صدر لیست نهایی قرار خواهند گرفت.

سجادی درباره حضور لاریجانی در انتخابات مجلس هشتم نیز تصریح کرد: لاریجانی از ظرفیت های اصولگرایان است و شوق به خدمت دارد و همچنین در میان ا صولگرایان از وجهه خوبی برخوردار است.

وی حضور لاریجانی در لیست جبهه متحد را منوط به نظر او دانست.

به گزارش  مهر، خانجانی سخنگوی سابق وزارت کشور نیز با حضور در ستاد انتخابات کشور از حوزه انتخابیه تهران و کاندیدای ستاد ائتلاف اصلاح طلبان درا نتخابات مجلس هشتم ثبت نام کرد.

وی به خبرنگاران گفت: ثبت نام به معنای حضور در لیست ائتلاف اصلاح طلبان نیست و پس از ثبت نام افراد لیست ها بررسی و نهایی می شود.

سخنگوی سابق وزارت کشور ادامه داد: اگر در لسیت ستاد ائتلاف اصلاح طلبان قرار نگیریم سیاست دیگری را اتخاذ می کنم .

خانجانی خاطرنشان کرد: حزب اعتماد ملی و جمعی از جوانان و دانشجویان نیز من را در لیست خود در انتخابات آتی قرار داده اند.

وی تصریح کرد: ما تلاش می کنیم در چارچوب سیاستهای کلی ستاد ائتلاف اصلاح طلبان حرکت کنیم .

این عضو حزب کارگزاران سازندگی همچنین درباره انگیزه خود برای حضور در مجلس هشتم اظهار داشت: مجلس در راس امور است و در کشور ما هر حرکت و ساماندهی که بخواهد صورت بگیرد ضرورتا در چارچوب قوانین منظم باید باشد.

خانجانی افزود: تنها جایی که می تواند به طور مطلوب قوانین را طراحی کند مجلس است و برخی از مشکلاتی که امروز شاهد ان هستیم به دلیل ضعف در قوانین و یا عدم اجرای درست قانون است.

وی افزود: با برنامه هایی که ارائه کرده ایم می توانیم در عرصه قانونگذاری و نظارت بر امور مجلس تاثیر گذار باشیم و شادی توام با امید را به مردم هدیه کنیم .

سخنگوی سابق وزارت کشور با اشاره به شعار ستاد ائتلاف اصلاح طلبان مبنی بر " همراه شو عزیز " اظهار داشت: حضور مردم می تواند باعث ایجاد مجلسی قوی و تاثیر گذار شود چرا که مردم در عرصه های مختلف نشان داده اند می توانند تاثیر گذار باشند.

خانجانی ادامه داد: رسانه هانیز می توانند در این میان به مردم آگاهی برسانند تا انتخابات درستی برگزار شود. و همچنین دانشگاهیان که تاثیر گذار ترین قشر هستند می توانند به مردم آگاهی بخشند.

وی گفت: عمده نگاه من به مباحث اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی است .

خانجانی ضمن درخواست از مجموعه ناظران و مجریان امر انتخابات تصریح کرد: مردم باید اطمینان داشته با شند که مجریان و ناظران انتخابات حقوق آنان را پاس می دارند چرا که در این غیر این صورت شاید از حضور مردم در انتخابات کاسته شود.

سخنگوی سابق وزارت کشور خاطرنشان کرد: اگر مطابق با فرمایشات مقام رهبری عمل شود و فضای انتخابات آلوده نکردد انتخابات پرشوری را شاهد خواهیم بود و در نهایت مجلسی به دور از رادیکالیزم کور شکل خواهد گرفت.

وی همچنین شرایط کشور را حساس خواند و اظهار داشت: این حساسیت می تواند به بحران تبدیل شود و در مرحله بحرانی هزینه های بیشتری را باید بپردازیم.

خانجانی گفت: انتخابات مجلس بهترین سنجش و میزان است و با این وسیله می توانیم دریابیم که در چه جایگاهی قرار داریم.

این فعال سیاسی تصریح کرد: ایجاد فضای شیشه ای می تواند امیدهای مردم را در انتخابات افزون تر کند.

مسعود سلطانی فر یکی دیگر از اعضای حزب اعتماد ملی نیز ظهر امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور برای حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.
 

[ ] [ ] [ khanehmoallemqom ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب