وب سايت

به وبسایت خانه معلم قم خوش آمدید

رزرو اتاق

کاربر گرامی،لطفا پیش از آغاز عملیات رزرو به نکات زیر دقت فرمایید در غیر اینصورت عواقب آن به عهده رزرو کننده میباشد :

1. رزرو اینترنتی مخصوص فرهنگیان شاغل و بازنشسته غیر بومی می باشد (وابستگان نزدیک ودور آنان امکان استفاده از این رزرو را نخواهند داشت)در نتیجه حضور شخص فرهنگی الزامیست.

*اگر همکار بومی نسبت به رزرو اقدام نماید در هنگام حضور رزرو باطل اعلام میگردد.

2. مدت زمان استفاده از امکانات حداکثر سه روزمی باشد.

3. خروج میهمانان از محل اقامت حداکثر تا ساعت 13 آخرین روز رزرو می باشد.

*تحویل اتاق از ساعت 14به بعد می باشد لطفا در هنگام حضور صبور باشید.

4. استرداد وجوه واریزی فقط در صورت  لغو رزرو از طریق سایت حداقل 72 ساعت قبل از تاریخ اسکان قابل اعمال می باشد و بعد از ارسال اصل فیش بانکی از طریق پست به این مرکز در مدت زمان مناسب به حساب سیبای متقاضی واریز خواهد شد.

5. استرداد وجوه واریزی ناشی از کاهش مدت اقامت در زمان حضور میهمان امکان پذیر نمی باشدو در موعد مناسب به حساب سیبای متقاضی واریز خواهد شد.

6. پذیرش همکاران محترم با ارائه شناسنامه تمام افراد خانواده و کارت شناسایی معتبر آموزش و پرورش در هنگام ورود امکان پذیر خواهد بود.

7. تعداد اتاق قابل تخصیص به هر خانواده محترم فرهنگی حداکثر یک باب سوئیت یا اتاق معمولی می باشد.

8. پذیرش میهمانان رزروی  از ساعت14تا 20همان روزامکان پذیر می باشد.

9.هنگام پذیرش ارائه اصل فیش واریزی الزامی است.

10- داشتن حجاب ،پوشش اسلامی و رعایت شئونات  اسلامی در این مجموعه الزامی می باشد و در صورت عدم رعایت  پذیرش اســـکان انجام نخواهد شد و رزرو ایشان لغو می گردد.

11-خانه معلم قم از پذیرفتن افراد مجرد ومتاهلانی که به صورت مجردی سفر می کنند معذور می باشد و در صورت رزرو ،در هنگام مراجعه رزرو ایشان باطل خواهد بود.

12-خانه معلم قم برای اسکان به هیچ عنوان گروه دانش آموزی نمی پذیرد

13-فرهنگیان عزیز در صورتی که 72ساعت قبل از تاریخ حضور ،وجه اسکان را  در فیش سه نسخه ای به حساب واریز ننمایید و شماره فیش خود را در سایت ثبت نکنند رزرو شما توسط مرکز کنسل و حذف خواهد شد.(به غیر از ایام نوروز)

14-شماره حساب مرکز 2173123518004 نزد بانک ملی به نام تمرکز وجوه رفاهی آموزش و پرورش استان قم(برای  ایام نوروز پول به حساب واریز نفرمایید)